Cеялка зернотуковая ASTRA NOVA 5,4A/ ASTRA NOVA 5,4A-06 ELVORTI :: Сеялки :: Посевная и посадочная техника :: Навесное и прицепное оборудование

Cівалка зернотукова ASTRA NOVA 5,4A/ ASTRA NOVA 5,4A-06 ELVORTI

Відповідає Директиві 2006/42/ЕС Застосовуються стандарти: CSN EN ISO 12100-2+A1, CSN EN 1050, CSN EN 14018+А1, CSN EN ISO 4254-1, ISO 11684

ASTRA NOVA 5,4A – нове покоління сівалок для рядового посіву насіння зернових (пшениця, жито, ячмінь, овес), зернобобових (горох, квасоля, соя, сочевиця, боби, чина, нут, люпин), дрібнонасінних культур (ріпак, гірчиця), сипучого і середньо сипучого насіння трав, з одночасним внесенням мінеральних добрив і коткуванням ґрунту в засіяних рядках.

ASTRA NOVA 5,4A нового покоління має ряд переваг: бункери для насіння і добрив з обсягом збільшеним в 1,5 рази (тукові - 500 дм³, зернові - 1000 дм³); систему безступінчастого регулювання норм висіву як насіння, так і добрив; зернові та тукові висівні апарати виконані з полімерного матеріалу; комбіновані котушки зернових висівних апаратів; дводискові сошники зі зміщеними дисками із сталі, яка містить бор.

Сівалки випускаються в наступних виконаннях:

- ASTRA NOVA 5,4A – для рядового посіву з дводисковими сошниками і пальцевими загортачами;

- ASTRA NOVA 5,4A-06 – для рядового посіву з дводисковими сошниками і прикочуючими колесами.

Для переобладнання в модель ASTRA NOVA 5,4А-04 - для вузькорядного посіву з дводисковими, дворядковими сошниками, необхідно придбати комплект сошників H 105.04.000.

При використанні зчіпки СП-10,8 можна складати тракторний гідрофікований широкозахватний агрегат з двох сівалок ASTRA NOVA 5,4А, який підвищує продуктивність в 1,5-2 рази.

Зчіпка агрегатується з тракторами від 150 к.с. причіпним способом.

Зернові і тукові висівні апарати виконані з полімерного матеріалу, що виключає можливість корозії деталей апаратів і відповідно збільшує термін експлуатації.

Висіваючий апарат для насіння зернових і зернобобових культур оснащений заслінкою, яка має три фіксованих положення, що регулюють норму подачі насіннєвого матеріалу на гвинтові котушки.

Висіваючий апарат для дрібнонасінних культур також оснащений окремою заслінкою, яка має три фіксованих положення, що регулюють норму подачі насіннєвого матеріалу на штифтову котушку.

Зерновий висівний апарат має гвинтову котушку для висіву зернових і зернобобових культур та штифтову котушку для дрібнонасінних культур (ріпак, гірчиця), а також висіву сипучого і середньосипучого насіння трав.

На валах зернових і тукових висівних апаратів встановлені рукоятки групового відкриття (закриття) клапанів в висівних апаратах.

Замість шестерінчастих механічних передач на сівалці встановлені варіатори, окремо на вали зернових і на вали тукових висівних апаратів, що забезпечує швидке і точне регулювання норм висіву як насіння, так і добрив.

ASTRA NOVA 5,4A-06 комплектується дводисковими однорядковими сошниками зі зміщеними дисками і прикочуючими котками.

Конструкція вузла «сошник і прикочуючий каток» дозволяє більш точно, з інтервалом в 1 см., регулювати глибину загортання насіння, при цьому накочувати поверхневий шар ґрунту, що впливає на рівномірність проростання насіння і збільшення врожайності.

Сівалка оснащена маркерами, на яких встановлені окремі гідроциліндри, що полегшує управління ними механізатором з кабіни трактора.

Всі сівалки комплектуються транспортним пристроєм, що дозволяє переміщати їх по дорогах загального призначення без застосування додаткових транспортних засобів. 

Сівалки ASTRA NOVA 5,4A-06 ELVORTI з березня 2016 року додатково комплектуються пальцевим загортачем ОЗШ 01.1130 нової конструкції, даний виріб дозволить Вам самостійно переобладнувати сівалку з варіанту сошник з прикочуючим колесом в варіант сошник з пальцевим загартачем.

Технічні характеристики: