Сеялка пневматическая однодисковая ORION 9,6 ("Эльворти") :: Сеялки :: Посевная и посадочная техника :: Навесное и прицепное оборудование

Сівалка пневматична однодискова ORION 9,6 ("Ельворті")

ORION 9,6- пневматична однодискова сівалка, призначена для посіву за нульовою агротехнологіэю.

ORION 9,6 здійснює висів насіння зернових, cередньо- й дрібносем'яних зернобобових та інших культур, близьких до зернових за розмірами насіння і по нормам висіву, а також сипкого насіння трав, з одночасним внесенням в засіваємі рядки мінеральних добрив і прикочуванням грунту. На пневмопріцепе сівалки встановлено бункер для насіння ємністю 5217 л і бункер для добрив ємністю 4416 л. Загальна ємність бункерів - 9663 л. Велика ємність бункерів значно скорочує кількість завантажень посівного матеріалу, що має важливе значення в стислі агросрока посіву. Завантаження бункерів для насіння і добрив здійснюється гідрофікованим шнековим завантажувачем. Швидкість завантаження залежить від способу подачі насіння в приймальний бункер шнекового завантажувача.

Пневмопріцеп має просту і надійну висіваючу систему, що подає посівний матеріал до робочих органів, яка складається з:

  • вентилятора з приводом від автономного дизельного двигуна фірми «Lamborghini» потужністю 24 к.с. (Сівалка моделі ORION 9,6), або з приводом вентилятора від гідромотора (сівалка моделі ORION 9,6-01);
  • блоків регульованих висіваючих котушкових апаратів, встановлених окремо для насіннєвого і тукового бункерів;
  • пневмосемяпроводов і горизонтальних ділильних головок.

Котушки висівних апаратів з поліуретану мають підвищений ресурс роботи. Похилі лопаті забезпечують безперервність.

Замість шестеренних редукторів на сівалці встановлено варіатори, окремо для зернових і для тукових висівних апаратів, що дає можливість безступенчатой регулювання норм висіву як насіння, так і добрив.

Горизонтальні ділильні головки, на відміну від вертикальних, не вимагають потужного повітряного потоку для розподілу посівного матеріалу і добрив на робочі органи.

За допомогою гідравліки сівалка переводиться з робочого положення в транспортне.

Дискові ножі діаметром 46 см, встановлені під кутом у 7 °, дозволяють працювати на полях з великою кількістю пожнивних залишків. Притискне зусилля до 180 кг забезпечує рівномірне заглиблення на твердих грунтах.

Максимальне поєднання точки скидання насіння і точки опори коліс для копіювання поверхні грунту дозволяє витримувати задану глибину посіву. Налаштування глибини може регулюватися в тринадцяти положеннях.

Важіль для регулювання глибини забезпечує оптимальний контроль заглиблення сошників в грунт. Цілісні висіваючі наральнікові сошники виготовлені з високоміцного чавуну. Нейлоновий насіннєвий відбивач направляє насіння на дно борозни. Колесо, що накочуює притискає насіння до дна борозни, забезпечуючи контакт насіння з грунтом.

V-подібні загортаючі колесамають регулювання кута атаки і ступінчасте регулювання притискного зусилля, що дозволяє використовувати сівалку на грунтах різної твердості і великою кількістю рослинних залишків.

Технічні характеристики:

Продуктивність, га / год - 8-10

Робоча швидкість, км / год - від 8 до 12

Ширина захвату, м - 9,6

Кількість рядів робочих органів по довжині ходу, шт. - 2

Відстань між рядами робочих органів, мм - 1200

Ширина міжрядь, мм - 200

Глибина загортання насіння, мм - 30 ... 90

Глибина загортання добрив, мм - 30 ... 90

Норма висіву насіння, кг / га - 0,7 ... 400

Норма висіву добрив, кг / га - 25 ... 200

Ємність бункера (сумарна), л - 9633

Ємність насіннєвого бункера, л - 5217

Ємність тукового бункера, л - 4416

Габаритні розміри в робочому положенні, мм - 13800х10500х4000

Габаритні розміри в транспортному положенні, мм - 14400х4800х3600

Агрегатується з тракторами потужністю, к.с. - від 300