Сеялки зернотуковые ASTRA 3,6 V/ 3,6 V-06 ("Эльворти") :: Сеялки :: Посевная и посадочная техника :: Навесное и прицепное оборудование

Сівалки зернотукові пресові ASTRA 3,6 V/ 3,6 V-06 ("Ельворті")

Продукт відповідає наступним Європейським нормам The Directive 2006/42 / EC, the Government Provision No / 176/2008 Coll Застосовуються наступні норми: ČSN EN ISO 12100-2 + A1, ČSN EN 1050, ČSN EN 14018 + A1, ČSN EN ISO 4254-1, ISO 11684

Сівалки зернові ASTRA призначені для рядового посіву:

 • зернових культур (пшениця, жито, ячмінь, овес);
 • зернобобових культур (горох, квасоля, соя, сочевиця, боби, чина, нут, люпин);
 • дрібносем'яних культур (ріпак, гірчиця, льон).
  з одночасним внесенням мінеральних добрив і коткуванням грунту в засіяних рядках.

Висіваючий апарат
Зернові і тукові висіваючі апарати виготовлені з полімерних матеріалів - це виключає можливість корозії і збільшує термін служби.

Заслінки
Заслінки на тукових, зернових і дрібнонасінних апаратах мають по 3 положення для регулювання подачі посівного матеріалу на висіваючі котушки.

Універсальна котушка
Зерновий висіваючий апарат має гвинтову котушку для висіву зернових і зернобобових культур та штифтову котушку для дрібнонасінних культур, а також висіву сипучих і среднесипучіх насіння трав.

Варіатори
Варіатори, забезпечують легку і швидку регулювання в діапазоні норм висіву:

 • для насіння від 0,7 до 400 кг / га;
 • добрив від 25 до 200 кг / га.

Дводискові сошники
Леміш зі зміщеними дисками дозволяє робити посів при наявності пожнивних залишків.
На сівалки можна встановлювати однорядкові або дворядкові дводискові сошники. Ресурс роботи сошників збільшений на 100% за рахунок використання сучасних технологій обробки сталей c вмістом бору.

Прикотуючі колеса
Єдина конструкція вузла «леміш важкий коток» дозволяє налаштовувати сошник на задану глибину з інтервалом 1 см.

Загортачі
Пальцеві загортачі замінюють катки при підвищеній вологості грунту. Вибір зашпаровуючих пристосувань дозволяє робити посів при різній вологості ґрунту.

Транспортний пристрій
Універсальний транспортний пристрій з колесами збільшеного діаметру дозволяє транспортувати сівалку по дорогах загального призначення.

Система контролю
Електронна система контролю HELIOS виробництва НПФ «МОНАДА», встановлена на сівалці, контролює проліт насіння в одному сошнику на кожному бункері і передає інформацію на монітор встановлений в кабіні трактора, що дозволяє вести облік засіяної площі.

Порошкове фарбування
Технологія порошкового фарбування гарантує захист від корозії на строк не менше 8 років.

ASTRA 3,6 V призначена для рядового посіву насіння зернових, зернобобових культур з одночасним внесенням в засіваються рядки гранульованих мінеральних добрив.

ASTRA 3,6 V нового покоління має ряд переваг:

 • бункера для насіння і добрив з обсягом збільшеним в 1,5 рази (тукові - 400 дм3, зернові - 600 дм3);
 • систему безступінчатого регулювання норм висіву як насіння, так і добрив;
 • зернові та тукові висіваючі апарати виконані з полімерного матеріалу;
 • комбіновані котушки зернових висівних апаратів;
 • дводискові сошники зі зміщеними дисками із сталі, яка містить бор.

Оснащення насіннєвих і тукових висівних апаратів сівалки варіаторами, забезпечує плавне регулювання норм висіву і значно спрощує і скорочує час підготовки до роботи.

Конструкція вузла «сошник і прикочуючий каток» дозволяє більш точно, з інтервалом в 1 см., регулювати глибину загортання насіння.

За окремим замовленням комплектується дисковими металевими котками для ущільнення ґрунту СЗП 01.000.

Дискові металеві катки для пресування зібрані в чотири секції. Секції за допомогою вилок приєднуються шарнірно до рами сівалки. Таке приєднання секцій котків до рами дає можливість каткам копіювати рельєф поля.

Крайні секції котків служать для приводу валів висівних апаратів. В основі конструкції сівалки лежить модульний принцип. За допомогою зчіпки СП-11Г можна створювати широкозахватні посівні агрегати з трьох сівалок. Сівалки в агрегаті з'єднуються між собою по Шеренгова схемою. Таке з'єднання полегшує завантаження посівного матеріалу і збільшує продуктивність.

Базова модель сівалки випускається на 4 -х опорно- приводних колесах.

Технічні характеристики ASTRA 3,6 V:

ASTRA 3,6V-06
Сівалка дозволяє при нормі висіву пшениці 200 кг / га і висіву мінеральних добрив 100 кг / га засівати до 3 гектарів при одному завантаженні.

Технічні характеристики ASTRA 3,6 V-06:

Витрати палива
При роботі з трактором потужністю 80 л.с. становить від 1,5 л / га.